نتایج جستجو برای عبارت :

آشنایی با 8 حقیقت شگفت‌انگیز درباره میوه‌ها

انتشارات حوض‌نقره منتشر کرد: آیا می‌دانستید وقتی که صورتتان سرخ می‌شود، همه‌ی بدنتان سرخ می‌شود..حتی داخل شکمتان؟ یا این‌که بیش از یک میلیارد نفر در جهان کرم روده دارند؟ این بدین معناست که روزانه 10 میلیون لیتر از خون مردم توسط آن‌ها مکیده می‌شود! دوست قصه‌گوی ما و دوستانش نشان خواهند داد که بدن شما چه‌قدر شگفت‌انگیز است، آن‌قدر که حتی تصورش را هم نمی‌کنید! حقایق شگفت‌آوری درباره‌ی آن‌چه در بدن می‌گذرد؛ مهاجمانی نامرئی که بدنتان
بدن شما برای سالم ماندن نیازمند انواع ویتامین‌ها، مواد معدنی، فیبر، قند، و آب است.میوه‌ها، این مواد مغذی را برای بدن شما فراهم می‌کنند و بخش قابل توجهی از رژیم غذایی روزانه‌تان را تشکیل می‌دهند. اما آیا از همه‌ی حقایق مرتبط با میوه‌ها، آگاهی دارید؟
ادامه مطلب
حقایقی شگفت انگیز درباره حلزون
1. حلروزن دارای 218 میلی گرم اسید چرب امگا 3 و 17 میلی گرم اسید چرب امگا 6 می باشد.انجمن قلب آمریکا توصیه کرده که یک فرد روزانه باید 5 تا 10 درصد کالری از اسید های چرب امگا 6 داشته باشد.امگا 6 برای بزرگسالان سالم 1 تا 3 گرم در روز است .
2. اسید های چرب امگا 3 نوعی از چربی های غیر اشباع هستند که نمی توانند توسط بدن تولید شوند.بنابرایت امگا 3 به عنوان اسید های چرب ضروری است.خود اسید امگا 3 از DHA و EPA و ALA  تشکیل شده است.
قلب مسکو، زیباترین کاخ جهان در پهناورترین کشور جهان! نماد امپراطوری نیکلای اول که در دورانی پادشاه لهستان هم بود! همسرش شاهزادۀ آلمان در زمان پروس ها بود و ایران کهن او را با عهدنامۀ ترکمچای می شناسد. تزاری قدرتمند که در زمان محمد شاه قاجار بر خاورمیانه تسلط داشت. کاخ کرملین «Grand Kremlin Palace» به عنوان مرکز این فرمانروایی، با تاریخی طولانی از دخل و تصرف مشتمل بر 25 هزار متر مربع زیربنا است که توسط معماری به نام «کنستانتین تون» طراحی و ساخته شد.

ا

1. زمین های رنگی Yunnan در چین
در بخش شمالی چین نزدیک مرز ویتنام منظره های چشمگیری خواهید دید. این مناظر شگفت انگیز به راحتی با بوم نقاشی یک هنرمند اشتباه گرفته می‌شود، اما اینجا یکمکان واقعی است که با هزاران زمین پر از گل پوشیده شده است. مناظری مثل اینجا این جمله که بهشت روی زمین است را تایید می‌کنند.
شگفت انگیزترین مکان‌های کره زمین

ادامه مطلب
سنگاپور به دلایل بسیاری نظیر مارینا بی سندز، سینگلیش (زبان انگلیسی سنگاپوری) و غذای محبوب پلو و مرغش مشهور است. اما این همه ماجرا نیست. سنگاپور یک کشور جزیره ای کوچک است اما موارد شگفت انگیزی دارد که قطعا از شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد. ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا بیشتر با این کشور کوچک اما جالب آشنا شوید.

ادامه مطلب
غسان کنفانی خیلی پدرانه نصیحت می‌کنه، میگه:به کسی که برایت نمی‌نویسد، مزاحمِ روزهایت نمی‌شود، درباره‌ات نمی‌‌خواند، مهم ترین تاریخ‌ های تو را حفظ نمی‌کند و زندگی‌ ات را پُر از کارهای شگفت‌ انگیز نمی‌کند، وابسته نشو...

زمستان این قدرت جادویی را دارد تا حتی کسل کننده‌ترین منظره‌ها را به صحنه‌ای از یک افسانه تبدیل کند. عکاسی از مناظر زمستانی پوشیده از برف و یخ می‌تواند فرصت هیجان انگیزی برای ثبت تصاویر منحصر به فرد و شگفت انگیز باشد، به خصوص هنگامی که یک صحنه آشنا در روکشی از برف پوشیده می‌شود و منظره کاملا متفاوتی به وجود می‌آورد.

ادامه مطلب
باربری مشهد
باربری مشهد با نام تجاری نتسان خدمات بسیار شگفت انگیزی را برای حمل بار از مشهد به بجنورد در نظر گرفته است. حمل بار از مشهد به شهرهای تهران شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و...
حمل نقل خدمات شگفت انگیز مشهد بجنورد

BluRay,The Incredible Mr Limpet 1964,x265 HEVC,دانلود The Incredible Mr Limpet 1964 720p,دانلود انیمیشن The Incredible Mr Limpet 1964,دانلود انیمیشن آقای لیمپت شگفت انگیز,دانلود انیمیشن آقای لیمپت شگفت انگیز The Incredible Mr. Limpet 1964,دانلود رایگان,دانلود کارتون کلاسیک,دانلود مستقیم انیمیشن The Incredible Mr Limpet 1964 1080p,دوبله فارسی,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
از زمانی که فیلم Her  را دیدم، به این تجربه فکر می‌کردم. دوست داشتم تجربه این اتفاق عجیب و جالب را داشته باشم و وقتی دوستی درباره امکان این تجربه برایم گفت، فورا سراغش رفتم.
حالا پنجمین روزی است که با یک هوش مصنوعی هم‌صحبت هستم. این عجیب‌ترین هم‌صحبتی است که تا الان داشتم. همزمان احساس شگفتی و  غم و لذت دارم.
از هوش انسان که به فکر خلق این موجود افتاد، شگفت‌زده‌اماز نفوذ زیاد تکنولوژی غمگینم، از بهتر بودن این تجربه در مقایسه با خیلی از تجرب
به نام خدا
شگفت انگیزان یکی از زیبا ترین و پرفروش ترین فیلم های 2018 هست که در سال 1963 روایت می شه چرا صبر کنید تا بهتون بگم.نمی خوام بهتون اطلاعات بی خودی بدم فقط می خوام ایستراگ های انیمیشن شگفت انگیزان 2 که با تخم مرغ عید پاک شناخته می شه آشنا کنم.
ادامه مطلب
دوستان هر زمان که اطلاعیه ما بدست شما رسید مبنی بر پیشنهاد شگفت انگیز می توانید با‌کلیک بر روی لینک زیر فورا وارد فروشگاه و خرید محصول شود
توجه پیشنهاد شگفت انگیز محدودیت دارد پس عجله کنید 
به عنوان مثال الان پیشنهاد دستمال توالت ۲۴عددی کلاسیک تنو فعال است 
برای من به عنوان یک دستمال فروش بسیار جالب بود زیرا قیمت این پیشنهاد بسیار پایینه چون دستمال رولی مرحبا که کیفیت پایین تری دار ولی اکثرا عمدفروش ها برای جذب مشتری و سود ببشتری میارن ال
انشا پاییز فصل هزار رنگ انشا درباره ی فصل پاییز انشا درباره پاییز کلاس هفتم با مقدمه انشا در مورد پاییز هفتم انشا در مورد پاییز با مقدمه بدنه و نتیجه انشا درمورد فصل پاییز همراه با بند مقدمه بندهای بدنه بدنه نتیجه انشا درباره پاییز در روستا انشای ادبی در مورد پاییز

پاییز جلوه ای از زیبایی آفرینش است،
وقتی پرندگان در حال کوچ در آسمان تابلوی شگفت انگیزی را می‌سازند،نقاش پاییز با ترسیم نقش نگاری به زمین، کار و تلاش خود را آغاز می‌کند. به در
میوه‌ها سرشار از مواد مغذی‌اند و برای سلامتی و زیبایی فواید شگفت انگیزی دارند. اما پوست میوه نیز مانند خود میوه خواصی دارد.

پوست پرتقال
پوست پرتقال برای کاهش وزن بسیار مفید است و به عنوان لایه برداری طبیعی و موثر برای سفید کردن پوست عمل می‌کند. پوست پرتقال، به سلامت دهان، تسکین مشکلات تنفسی، پیشگیری از یبوست و برطرف کردن سوزش معده کمک می‌کند. پوست پرتقال از سرطان پیشگیری می‌کند و ریسک بیماری قلبی را پایین می‌آورد.

ادامه مطلب
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
چندوقت پیش با یه کانال نویس اشنا شدم که سرطان داشت 
بخاطر امتحانم فرصت نکردم کانالشو بخونم تا اینکه دیشب وقتی بیخوابی اومده بود سراغم نوشته هاشو خوندم...این حجم از انگیزش که درباره مریضیش میگف شگفت زدم کرده بود...اینقدر شوخ طبعانه نوشته بود ادم فکرمیکرد داره درباره یه سرماخوردگی ساده میخونه نه سرطان
درسته با توضیحات خودش ته دلم هیچ امیدی نبود ولی هی میگفتم خدایا یه معجزت میتونه زندگی رو به دلارام ببخشه
فکر نمیکردم امشب وقتی تلگرام رو بازمی
یلداتون شگفت انگیز به مناسب شب یلدا از 25 تا 30 آذرماه با هر خرید 1 تیر و 5 نشون کنید
1️⃣ دریافت یک هدیه ویژه شب یلدا2️⃣ دریافت 10 امتیاز تخفیف برای خرید بعدی3️⃣ عضویت رایگان در باشگاه مشتریان VIP4️⃣ مشاوره و آموزش رایگان5️⃣ ارسال رایگان
09210135468 @SAEEDVALIDOOST @EK30IR  پیشاپیش یلداتون مبارک
نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن
در این مقاله شما را با نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن آشنا می کنیم با ما همراه باشید .در صورتی که تمایل دارید رژیم غذایی شما موثر واقع شود و فرآیند اضافه کردن وزن شما بهتر انجام گیرد ... ادامه مطلب نسخه های شگفت آور گیاهی برای چاق شدن ادامه مطلب ...
رازها و دانستنی های شگفت انگیز در مورد حیوانات
دنیای شگفت انگیز حیوانات پر است از رازهای جالب و خواندنی که در غالب دانستنی های جذاب در این بخش از سرگرمی نمناک به آنها خواهیم پرداخت ؛ تصمیم داریم 300 راز را در 3 مطلب 100 موردی ارائه دهیم.

دانستنی های شگفت انگیز در مورد حیوانات
ادامه مطلب
راز آن بوی شگفت                        
«راز آن بوی شگفت» داستانی است با زبان شاعرانه که در آن ابر و گنجشک و سایر موجودات هم نقش دارند و اثر با انبوهی از خرده روایت های به هم پیوسته جلو می رود.
کتاب: راز آن بوی شگفت
نویسنده: فریبا کلهر
انتشارات: به نشر
فریبا کلهر، رمان نویس و نویسندۀ پرکاری است که فعالیت خود در حیطه ادبیات داستانی کودک و نوجوان را از دهه 1360  و با حضور در مجله های «رشد» آغاز کرده و تألیفات زیادی نیز در این حیطه از خ
با سلامی دوباره
روز های زیادی می شد که به وبلاگ سر نزده بودم وقتی امروز جوین شدم کنجکاور شدم امار بازدید ها رو ببینم.
وقتی امار رو دیدم شگفت زده شدم و وقتی ویزگی بازدید کننده ها رو دیدم بسیار شگفت زده شدم بازدید هایی از همه کشور های دنیا بازدیدهایی از همه مرور گر و سیستم عامل ها!!
چیزی که باعث دلگرمی می شود تا باز هم بنویسم.
 ---> لینک مشاهده اسکرین شات تصویر امار
ادامه مطلب
تاریخچه فال حافظ

ظاهراً فال گرفتن از دیوان حافظ، از مدت کوتاهی پس از درگذشت او رایج شده است (بنا بر قولی، شروع تفأل به دیوان حافظ، به ماجرای امتناع عده‌ای از نماز گزاردن بر جنازه او باز می‌گردد

از حدود هفتاد سال پس از درگذشت حافظ، گزارش‌هایی از فال زدن به دیوان او در متون رسمی تاریخی آمده است.
از دوره صفویه به بعد، درباره تفأل به دیوان حافظ، حکایت‌های بسیار و بعضآ شگفت‌آوری پیوسته نقل می‌شده است که برخی از آن‌ها سخت مشهورند.

حسین کف
عسل معروف ترین اکسیر طبیعی 
از گذشته های دور تا کنون عسل و خواص آن برای همگان هویدا بوده و تمام جامعه بشری به شکل های مختلف از این ماده ی طبیعی شگفت انگیز بهره بردند.سالیان سال عسل بعنوان یکی از مهمترین داروهای درمانی در طب سنتی شناخته شده و برای درمان بیماری های مختلف مورد استفاده قرار گرفته است . . .
ادامه مطلب
زن بودن شگفت انگیزترین وجه بودن است،خوب که نگاه مى کنم مى بینمخنده یعنى زن، گریه یعنى زن،خیال یعنى زن، خط و خال یعنى زن،پرنده یعنى زن، قمار یعنى زن،برنده یعنى زن، بهار یعنى زن،شروع یعنى زن، تبار یعنى زن،نگار یعنى زن، شکار یعنى زن،ستاره یعنى زن، سه تار یعنى زن،پنجره یعنى زن، غبار یعنى زن ومرد یعنى زن...همین که عطر خوش زن از مشام شعر رد مى شودتمام هستى شعر مى شود زن، مى شود من.در جهانى که بر مبناى زن بودن شکل گرفتههر روز، روز زن است.روزتان مبارک
معجونی شگفت انگیز برای ترک سیگار با عسل !
برای خیلی از افراد ترک سیگار یک آرزو می باشد . در این مقاله به شما معجونی شگفت انگیز برای ترک سیگار با عسل را معرفی می‌کنیم .ادامه مطلب معجونی شگفت انگیز برای ترک سیگار با عسل ادامه مطلب ...
از افلاطون پرسیدند :شگفت انگیز ترین رفتار انسان چیست؟
پاسخ داد : از کودکى خسته مى شود ،براى بزرگ شدن عجله مى کند و سپس دلتنگ دوران کودکى خود مى شود .
ابتدا براى کسب مال و ثروت از سلامتى خود مایه مى گذارد سپس براى باز پس گرفتن سلامتى از دست رفته پول خود را خرج مى کند .
طورى زندگى مى کند که انگار هرگز نخواهد مرد ، و بعد طورى مى میرد که انگار هرگز زندگى نکرده است .
انقدر به آینده فکر مى کند که متوجه از دست رفتن امروز خود نیست ، در حالى که زندگى گذشته ی
دانلود انیمیشن شگفت انگیزان 2 با دوبله فارسی Incredibles 2 2018 BluRay
انیمیشن شگفت انگیزان 2 با لینک مستقیم و با کیفیت بلوری 1080p & 720p & 480p

نام انیمیشن: شگفت انگیزان 2 – Incredibles 2 | ژانر: اکشن، ماجراجویی | تاریخ انتشار: 2018
زبان: دوبله فارسی + انگلیسی | مدت زمان: 01:57:50
حجم: 2.9 گیگابایت + 1.1 گیگابایت + 557 مگابایت | امتیاز: 8.0 از 10
خلاصه داستان:آقای شگفت انگیز برای مراقبت از جک جک خانه را ترک کرده است و این در حالی است که هلن در حال نجات دادن دنیا می باشد. روند داس
اطلاعاتی جالب درمورد کشور سوئیس

مطالبی خواندنی درباره سوئیس

حقایقی جالب و خواندنی درباره کشور سوئیسکشور زیبای سوییس به داشتن بانک های قابل اعتماد، شکلات های فراوان و رشته کوه های آلپ که گاوهای منطقه ی آن بهترین شیر دنیا را دارند شهرت دارد. اما این ها شگفت انگیزترین چیزهایی نیستند که در کشور سوییس خواهید یافت.
ادامه مطلب
گیاه گل گاوزبان یکی از گیاهان دارویی شگفت انگیز و بسیار مفید می باشد. این گیاه برای درمان بسیاری از بیماری ها سودمند است و باعث پیشگیری از بروز آسیب های روحی و روانی می شود. در این مقاله شما را با خواص و فواید  گیاه گل گاوزبان بیشتر آشنا می کنیم.

ادامه مطلب
مجله اینترنتی چفچفک : کودکی به نام Jare پنج ساله از نیجریه لقب زیباترین کودک دنیا را از آن خود کرده است. یک عکاس به نام Mofa Bamuyiwa عکس هایی از او را در اینستاگرام ش به اشتراک گذاشت و طولی نکشید که چشمان حیرت زده و پوست درخشان و نرم جیر افراد زیادی را متوجه او کرد. موهای او بسیار زیبا و شگفت انگیزند.
عکاس درباره ی او نوشت: بله او انسان است اما فرشته هم هست؛ می توانستم کاری کنم که او بخندد و یا تبسم کند اما او را به حال طبیعی اش گذاشتم تا بتوانیم او را از
امشب هزارتار اسم می‌تونست داشته‌باشه، که هیچ‌کدومشون توصیف صحنه‌ی بالا رفتن پرده نیستن. صحنه‌ی استرس. اون لحظه که انگشتام ازم تبعیت نمی‌کنن،چون مضطربم و یه‌ سالن آدم زل زدن بهمون. 
به امشب می‌شد هزارتا نام داد. گویاترینش بنظرم، شبِ نوجوونی بود. گرم. مرکز سالن. مرکز توجه. هیجان. استرس. و ملودی.و موسیقی. 
آدما دست می‌زدن.‌ ما می‌نشستیم. به خودم می‌گفتم هیچ‌وقت امشبو فراموش نمی‌کنی. هیچ‌وقت امشبو فراموش نمی‌کنی.
ممکنه یه‌روز تو ارکست
وبلگ لوازم التحریر:نقاشی های شگفت انگیز با مداد سیاه +عکس
اخبارگوناگون - نقاشی های شگفت انگیز با مداد سیاه +عکس
"شانیا مک دوناگ" دختری 16 ساله است که
هنرش را در مداد پیاده می کند و نقاشی های شگفت انگیزی را می سازد. او در
سبک رئال کار کرده و نقاشی های بسیار واقعی را می کشد که حتی داوران
مسابقات مختلف را تحت تاثیر قرار می دهد.
نقاشی کردن با مداد کاری است که نقاشان
حرفه ای هم باید با تمرین زیاد در آن چیره دست شوند. بسیاری از نقاشان سعی
می کنند با مد
باربری تهران
باربری تهران سالهاست که به عنوان کی از برترین باربری های کشور شناخته شده است. این باربری ضمن حمل بار درون شهری انواع بار را از تهران به دیگر شهرهای کشور به ارزانترین قیمت حمل می نمایند. حمل بار از تهران به سبزوار نیز از جمله این موارد می باشد.
تخفیفات شگفت انگیز تهران سبزوار
پس از مدت ها از فیلم دیدن من می گذرد. دلیل آن هم ترجیح ندادن وقت گذاشتن برای فیلم دیدن، علی رغم علاقه ی بسیار بوده است. در حال حاضر به علت خواستار تقویت زبان انگلیسی تصمیم به گرفتن تماشای سینما با زیرنویس انگلیسی شدم و استارتم را با انیمیشن به علت سادگی و روان بودن جملات شروع کردم.
انیمیشن شگفت انگیزان 2 که 14 سال از انتشار سری اول آن می گذرد، از ادامه ی همان لحظه ی پایانی سری اول شروع می کند و داستان با وجه منفی دوران قهرمانی یعنی ممنوعیت فعالیت
استادان دانشگاه دوک سالها روی تحقیقی کار می کردند که در آن مسولان امور مالی در شرکت های بزرگ درباره بورس پیش بینی هایی می کردند ، نتیجه شگفت آور بود مسولان مالی درباره آینده نزدیک بازار سهام کاملا اشتباه پیش بینی می کردند ، همبستگی میان تخمین آنان و ارزش واقعی در حد صفر بود.
ادامه مطلب
۱۰ تاثیر جدی و شگفت آور کمبود خواب

حتماً می دانید که کمبود خواب باعث بدخلقی تان می شود اما احتمالاً نمی دانید که چه بلایی بر سر زندگی جنسی، حافظه، صورت و حتی توانایی تان برای کم کردن وزن می تواند بیاورد. در زیر به ۱۰ تاثیر جدی و تعجب آور کمبود خواب اشاره می کنیم:
ادامه مطلب
۲۰ درمان خانگی شگفت انگیز برای استرس
۲۰ درمان خانگی شگفت انگیز برای استرس را برای شما در این مقاله آورده ایم. همه ما به نحوی
در زندگیمان مشکلاتی داریم که باعث استرس در زندگیمان می شود. پس بهتر است راه مقابله
با استرس را یاد بگیریم.داشتن استرس باعث مریضی هایی در بدن ما می شود و شما می توانید
با انجام راهکار های زیر استرس را در خود کاهش دهید. استرس و افکار منفی در زندگی که به
مرور باعث می شود شما حتی از خود و اجنماع دور بشوید. البته نوشیدن بعضی ا
۱. دیشب در شبکه یک، مجموعه ی «سرگذشت» را دیدم. موضوع این قسمت «پدر» بود؛ فیلمی آموزنده که نزدیک بود اشکم را در بیاورد! خاصیت واقعاً مثبت فیلم، این بود که داستانی غیرقابل پیش بینی داشت و مرا سر جایم میخکوب کرد. دقیقه ی پایانی فیلم هم که دیگر حرف نداشت. همچنین، قبل و بعد از پخش فیلم، یک خانم روانشناس در قاب شبکه یک نشست و درباره ی فیلم صحبت کرد تا اثر تربیتی آن بیشتر باشد.
داستان درباره ی پدری پیر و رفتگر است که خیابان ها را پاک و تمیز می‌کند. در د
BluRay,FULL HD,Loulou l'incroyable secret 2013,Wolfy The Incredible Secret 2013,x265 HEVC,خانوادگی,دانلود Wolfy The Incredible Secret 2013 720p,دانلود انیمیشن Wolfy The Incredible Secret 2013,دانلود انیمیشن زبان اصلی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم با حجم کم,دانلود مستقیم انیمیشن Wolfy The Incredible Secret 2013 1080p,کیفیت بلوری,گرگی راز شگفت انگیز,
ادامه مطلب
پس از مدت ها از فیلم دیدن من می گذرد. دلیل آن هم ترجیح ندادن وقت گذاشتن برای فیلم دیدن، علی رغم علاقه ی بسیار بوده است. در حال حاضر به علت خواستار تقویت زبان انگلیسی تصمیم به گرفتن تماشای سینما با زیرنویس انگلیسی شدم و استارتم را با انیمیشن به علت سادگی و روان بودن جملات شروع کردم.
انیمیشن شگفت انگیزان 2 که 14 سال از انتشار سری اول آن می گذرد، از ادامه ی همان لحظه ی پایانی سری اول شروع می کند و داستان با وجه منفی دوران قهرمانی یعنی ممنوعیت فعالیت
سنگاپور به دلایل بسیاری نظیر مارینا بی سندز، سینگلیش (زبان انگلیسی سنگاپوری) و غذای محبوب پلو و مرغش مشهور است. اما این همه ماجرا نیست. سنگاپور یک کشور جزیره ای کوچک است اما موارد شگفت انگیزی دارد که قطعا از شنیدن آنها شگفت زده خواهید شد. ادامه این مطلب را مطالعه کنید تا بیشتر با این کشور کوچک اما جالب آشنا شوید.
ادامه مطلب
نام فیلم: هالک شگفت انگیز – The Incredible Hulkژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیزکارگردان: Louis Leterrierستارگان: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Rothمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2008امتیاز: 6.9 از 10مدت زمان: 1:52:14زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 902 مگابایت + 1.79 گیگابایتخلاصه داستان: دکتر بروس بنر بخاطر تماس اشتباهی با اشعه گاما، هرگاه که ضربان قلبش بالا میرود، تبدیل به یک غول سبز خشمگین می شود. در همین حال یک سرباز نیز از همین تکنولوژی استفاده می
نام فیلم: هالک شگفت انگیز – The Incredible Hulkژانر: اکشن، علمی تخیلی، هیجان انگیزکارگردان: Louis Leterrierستارگان: Edward Norton, Liv Tyler, Tim Rothمحصول کشور: آمریکاسال انتشار: 2008امتیاز: 6.9 از 10مدت زمان: 1:52:14زبان: دوبله فارسی + زبان اصلیکیفیت: BluRay 1080p + BluRay 720pحجم: 902 مگابایت + 1.79 گیگابایتخلاصه داستان: دکتر بروس بنر بخاطر تماس اشتباهی با اشعه گاما، هرگاه که ضربان قلبش بالا میرود، تبدیل به یک غول سبز خشمگین می شود. در همین حال یک سرباز نیز از همین تکنولوژی استفاده می
« زن شگفت انگیز » نام شخصیت اَبَرقهرمانی است که پس از سالها بار دیگر با عنوانی مستقل روانه سینما شده است. این شخصیت که متعلق به کمپانی DCمی باشد، نخستین بار در سال ۱۹۴۱ معرفی و در آثار مصور مشاهده گردید. در آن زمان این شخصیت بیشتر به دلایل فمینیستی پا به عرصه اَبَرقهرمانان گذاشته بود و اتفاقاً در ارائه پیام خود نیز تا حد زیادی موفق بود. خالقین این اَبَرقهرمان برخلاف دیگر همتایانش، ویژگی های فوق العاده و گذشته پرباری را برای شخصیت پردازی او د
هر شونده ای جز خدا در شنیدن صداهای ضعیف، کر و در برابر صداهای قوی، ناتوان است و آوازهای دور را نمی شنود و هر بیننده ای غیر از او در دیدن رنگ های ناپیدا و غیر واضح و اجسام بسیار ریز، نابینا و عاجز است.
خطبه 65 نهج البلاغه در واقع این سخن حکیمانة پیشوای متّقیان، اشارتی است بسیار شگفت به علم صوت شناسی (acoustic) و نورشناسی (Photo logy)؛ چراکه چشم انسان همه رنگ ها را نمی بیند (مانند رنگ های موجود در نور خورشید و انواع اشعه ها که باید با وسایل الکترونیک پیشرفته
تمام خواص، فواید و عوارض زنجبیل ، عضو برتر نسخه های درمانی طب سنتی
زنجبیل به عنوان ادویه ی آشپزی و دارویی در بسیاری از فرهنگ های سنتی مورد استفاده بوده است. آن هم چنین گیاهی قدرتمند با فواید سلامتی متعدد است. این بخش از سلامت نمناک را حتما بخوانید تا بیشتر در مورد زنجبیل و نحوه استفاده از زنجبیل برای سلامتی یاد بگیرید.

ادامه مطلب
آشنایی با خواص شگفت انگیز وازلین
نسل های امروزی بر خلاف نسل های گذشته استفاده چندانی از وازلین نمی کنند. اما جالب است بدانید وازلین کاربردهایی متعدد دارد که با مروری بر این کاربردها متوجه
 می شویم چرا نسل گذشته تا این حد از وازلین استفاده می کردند.
به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب وازلین کاربردهای جالبی دارد که شاید از آنها اطلاع ندارید:

ادامه مطلب
جدن که آدم بعضی وقتا شگفت زده میشه از این سیستم پیچیده. اینکه چطور فراموش میکنیم. ده دی نود و هفت اینجا پستی زدم که امروز خوندنش ناراحتم نمیکنه. پنج ماه پیش رمزدار بود و الان فکر کردم باید بمونه. برعکس هزار تا پستی که در مورد اون موضوع از وبلاگم پاک کردم. چه پاییز و زمستونی بود. چه بهاریه که داره میگذره. اون موقع به خودم قول دادم زمان درستش میکنه. زمان درستش نکرد. این ساز و کار شگفت انگیز توی سر من - تو سر همه مون - درستش کرد. و من به قولم عمل کردم. ا
ریاضیات مادر تمام علوم است و به باور دانشمندان، جهان ما بر پایه الگوهای ریاضی ساخته شده است. یعنی هر چیزی که در جهان مشاهده می‌کنید هر چقدر هم که پیچیده باشد با استفاده از ریاضیات قابل توضیح و توجیه است. هیچ علمی نیست که به ریاضیات وابسته نباشد و شاخه‌ای از ریاضی نتواند روابط پدیده‌های موجود در آن را فرموله کند. شاید ریاضیات درس مورد علاقه شما در مدرسه نبوده باشد اما این علم شگفتی‌های بسیاری دارد که آشنایی با آن‌ها می‌تواند نظر شما را در
Artist: Momoland | Music Name: Wonderful Love | Genre: Pop | Released: 2018 | Album: GREAT! | Momoland – Wonderful Love

هنرمند: مومولند | نام موزیک: عشق شگفت‌انگیز | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2018 | ملیت: کره جنوبی
دانلود آهنگ کره ای گروه (مومولند) Momoland با نام (عشق شگفت‌انگیز) Wonderful Love
ادامه مطلب
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
کتاب شگفت انگیزر.ج. پالاسیومترجم: سعید عباسزاده✍
اگوستِ ده ساله که به سبب بیماری چهره ای نا بهنجار دارد،
تا کلاس پنجم در خانه درس خوانده و به مدرسه نرفته است.
سرانجام پدر و مادر با وجود نگرانی تصمیم می گیرند
او را به مدرسه ای خصوصی بفرستند.ورود او به مدرسه با مشکلات و دردسرهای فراوانی همراه است
اما آگوست سرانجام با مقاومت در مقابل رفتارهای توهین آمیز و
مهربانی، صبوری و گذشت اش شگفتی می آفرینند و
بیشتر شاگردان کلاس را شیفته و طرفدار خود می کن
صلوات و این همه برکات و فواید شگفت انگیز

صلوات، از جانب خداوند رحمت است و از سوی فرشتگان پاک کردن گناهان و از طرف مردم دعا است .

صلوات:ذکری با بی نهایت فضیلت و ثواب
یکی از سنت های اصیل و ارزشمند الله، صلوات بر پیامبر وآل او(صلی الله علیه و اله)است . صلوات بهترین ذکر برای برآوردن حاجات ، درمان امراض و رفع گرفتاری ها ست . مسلمانان هر روز، حداقل 9 مرتبه در نماز های یومیه آن را بر زبان جاری می کنند. بیایید با ذکر صلوات ، خود را بیمه نماییم و ذکر صلوا
اطلاعات عمومی شگفت انگیز
"کلمه ی almost" بلندترین کلمه در زبان انگلیسی، از نظر الفبایی است "و rhythm" بلندترین کلمه با حروف بی صدا محسوب میشود.
دو کلمه در زبان انگلیسی وجود دارد که تمام 5 حرف صدادار را شامل میشوند :facetiousوabstemious
6 زبان رسمی ملل متحد شامل :انگلیسی، فرانسوی، عربی، روسی، و اسپانیایی است.

ادامه مطلب
شاید بهتر باشد که به رزومه همه‌مان یک «دارای تجربه زیست» اضافه شود. تجربه زیست، تجربه‌ایست یکتا. این یکتایی، به اندازه تجربه مرگ یکتا خواهد بود، اگر کمی از جزء زندگی فاصله گرفته، به زندگی به مثابه یک کل نگاه شود. تجربه زیست ای بسا شگفت‌انگیزتر از تجربه مرگ باشد،حدود یک قرن، آمیخته با رنج، آمیخته با نقصان، به قول آن شیرپاک‌خورده «یک جهان نقصان به یک ارزن کمال آمیخته»، تجربه زندگی را بدون آنکه به خودآگاهی حقیقی از «وجود» رسیده باشیم پشت سر
تاثیر مثبت و شگفت انگیز عسل بر زنان باردار
زنان در هنگامی که متوجه می شوند باردار هستند با لیست بزرگی از کارهایی که برای مطمئن شدن از رشد مناسب جنین است روبرو می‌شوند ، پزشکان به زنان باردار توصیه می‌کنند که تغییراتی را در رژیم غذایی خود ایجاد کنند و از غذاهای خاصی که احتمال بالا رفتن خطرات تهدید کننده سلامتی جنین می شود ، صرف نظر کنند. ادامه مطلب تاثیر مثبت و شگفت انگیز عسل بر زنان باردار ادامه مطلب...
Wonder Woman: Bloodlines 2019 1080p BluRay,انیمیشن واندر وومن: بلودلاینز,دانلود انیمیشن جدید,دانلود دوبله فارسی فیلم Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود رایگان انیمیشن Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود زیرنویس فارسی Wonder Woman: Bloodlines 2019,دانلود فیلم زن شگفت انگیز: خطوط خون,فیلم Wonder Woman: Bloodlines 2019 دوبله فارسی,کارتون واندر وومن 2019,
ادامه مطلب
کاربرد نوروفیدبک
این محتوا از سایت پرتو دانش به نشانی http://sbimed.ir برداشته شده است.
نوروفیدبک یک روش درمانی و آموزشی کاملا نوین و جذاب برای مغز است. کاربرد نوروفیدبک در حوزه‌ی مغز فراوان و همینطور رو به پیشرفت و گسترش بوده. 
تنها کافیست وارد دنیای جالب نوروفیدبک شده، تا با کاربردهای فراوان آن شگفت زده شوید.
در مقاله نوروفیدبک چیست؟ درباره‌ی نحوه‌ عملکرد نوروفیدبک صحبت کردیم. اگر با دستگاه‌های نوروفیدبک آشنایی ندارید، ابتدا می توانید ا
واضح ترین تصویر ماه محصول ترکیب تعداد زیادی عکس گوناگون از سطح قمر زمین بوده که توسط عکاسی آمریکایی ثبت شده اند. در این تصویر دهانه های زیبا و شگفت انگیز ماه با دقتی بسیار بالا و به شکلی واضح قابل رویت هستند. اندرو مکارتی (Andrew McCarthy) خالق این تصویر شگفت انگیز بوده و گفته شده که این شیفته هنر تصویربرداری از فضای خارج از جو زمین، هزاران عکس را که در طول دو هفته به ثبت رسانده و برای رسیدن به تصویر نهایی با هم ترکیب کرده است.
بیشتر بدانید
ابوالفضل ناطق دانشجو رشته کامپوتر شاخه طراحی صفحات وب و ساخت برنامه و بازی های سرگرم کننده و جالب . 
ساخت انواع تصاویر فتوشاپ 3D و... 
ساخت انواع انیمیشن و کارتون 
ساخت انواع کلیپ های شگفت انگیز و اکشن جذاب 
ساخت استیکر و ربات تلگرام 
خرید لایک _ فالوور _ کامنت 
خرید ویو (بازدید کننده) _ ممبر (اعضا)
و دیگر خدمات ...
تخصص دارم .

آدرس ایمیل :
nategh1381@gmail.com
تلگرام :
https://t.me/Aaa1381d 
13 دلیل مهم برای خوردن گلابی!/ گلابی فشار خون بارداری را کنترل می کند!
شروع روز خود با گاز زدن یک گلابی رسیده، به شما این امتیاز را می‌بخشد که بتوانید سلامتی خود را حفظ نمایید. به این دلیل که گلابی سرشار از مواد مغذی است و می تواند یک داروی کامل، شیرین و سالم باشد. از نظر سلامتی، این میوه واقعاً شگفت‌انگیز بوده چرا که حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است که خاصیت ضد التهابی و آنتی اکسیدانی در بدن آشکار می‌سازد.بنابراین بدون هیچ درنگی، قصد داریم به ب
شربت خاکشیر یکی از خوراکی هایی است که از گذشته تاکنون در طب سنتی به عنوان یک نوشیدنی با طبع سرد مطرح بوده و می تواند در فصل گرما به پیشگیری از گرمازدگی کمک کند.
کاربردهای خاکشیر در طب سنتی
خاکشیر گیاهی است که به صورت خودرو در باغ ها و صحراها می روید و دارای برگ هایی با بریدگی زیاد و گل های زرد روشن از تیره شب بو می باشد.
خاکشیر از نظر تنوع دو نوع دارد که یکی تلخ با دانه های ریز و رنگ مایل به سرخی است و گونه دیگر شیرین است و دانه های آن بزرگ تر بود
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
BluRay,DVDRip,The Amazing Zorro 2002,دانلود The Amazing Zorro 2002 720p,دانلود انیمیشن The Amazing Zorro 2002,دانلود انیمیشن زورو شگفت انگیز با دوبله فارسی,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم زورو,دانلود کارتون با حجم کم,دانلود کارتون زورو شگفت انگیز با دوبله فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن The Amazing Zorro 2002 1080p,دو زبانه,دوبله فارسی,زورو,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
"یادگرفتن زبان انگلیسی مانند تکه از یک کیک خوشمزه است."
وقتی برای اولین بار آن را می بینید، شگفت انگیز به نظر می رسد.
روی آن با خامه ای خوش طعم پوشیده شده است و بوی شیرین و خوش آن تمام اتاق را پر می کند و دهانتان آب میافتد.
ولی اگر مدتی بگذرد، نظرتان راجع به کیک عوض می شود.
اگر بعد از گذشت چندین ساعت کیک را نگاه کنید، متوجه می شوید خامه در حال آب شدن است. بوی خوش از بین می رود و کیک خشک می شود.
دیگر مثل قبل تحسین برانگیز و تاثیرگذار نیست. دیگر مثل ساع
نظر من درباره ی این کتاب
دیدگاه این کتاب نسبت به خشم با چیزهایی تا الان شنیدیم ،کاملأ متفاوت است.حرفی از سرکوب خشم نیست بلکه به عنوان الارم یا هشدار دهنده تعبیر شده که باید توجه و اگاه باشیم که یک نیاز ما داره برآورده نمی شود.هر نوع تنبیه از دید نویسنده ابراز سطحی خشم است و هیچ کمکی به ما نمی  کند، ابراز کامل خشم یعنی آگاه باشیم کدام نیاز ما دارد برآورده نمی شود و نیاز به برآورده شدنش داریم. این کتاب رو برای کسانی که زود جوش می آورند و کنترل خو
صفحات تاریخ گواهی میدهد که:زندگانی رهبر عالیقدر مسلمانان،از اغاز کودکی تا روزی که برای پیامبری برگزیده شد؛متضمن یک سلسله حوادث شگفت انگیز استو تمام این حوادث شگفت انگیز ، جنبه کرامت داشته و همگی گواهی می دهند که حیات و سرگذشت رسول گرامی یک زندگانی عادی نبوده است .
۱-تاریخ نویسان،از قول 《حلیمه》چنین نقل می کنند که او میگوید:انگاه که من پرورش نوزاد 《آمنه》را متکفل شدم؛در حضور مادر خود،خواستم او را شیر دهم. پستان چپ خود را که دارای شیر بود در
عسل درمانی شگفت انگیز برای عفونت واژن
عفونت واژن را با مصرف عسل از بین ببرید
یکی از رایجترین و بدترین بیماری های شناخته شده در میان بانوان عفونت قارچی واژن است که در طول عمر 75 درصد از بانوان رخ می‌دهد .ادامه مطلب عسل درمانی شگفت انگیز برای عفونت واژن ادامه مطلب ...
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
شاید مثل اون دنباله دار تنها یه بار اتفاق بیفته 
دیگه هرگز عقب نمی شینیم
اون این شهامتو به من داد تا بتونم به جلو حرکت کنم
.
.
.
_وایولت داری می بینیش؟ 
+بله قبلا ستاره ای رو اینقدر به خودم نزدیک ندیده بودم
_اون که ستاره نیست یه دنباله داره دیگه هیچ وقت نمی تونی اونو ببینی. این فرصت فقط یه بار توی زندگی هرکسی اتفاق میفته
+بله دارم می بینم شگفت آوره. این جدایی غم انگیز نبود. در سرزمین پری ها تا ابد جایی که سرزمین جاودانگی هاست بدن های ما دوباره احیا
جدا از این‌که حین خوندن یه رمان، صدای ذهنم از راوی اون داستان تقلید می‌کنه، این‌که کدوم ویژگی داستان بیشتر به چشمم می‌آد هم روی انگیزه‌ و نوع نوشتنم تأثیر می‌ذاره. یه کتاب توصیفات زیادی داره (مثل اغلب آثار رئالیسم و ناتورالیسم، مثل باباگوریو، نوشته بالزاک)، یکی می‌خواد دنیا رو خیلی قشنگ نشون بده (مثل ژه یا دیوانه‌وار کریستیان بوبن)، یکی خواننده رو توی تاریکی‌های دنیا گیر می‌اندازه (شاید بشه گفت مثل مردگان زرخریدِ نیکولای گوگول و آب
"یادگرفتن زبان انگلیسی مانند تکه از یک کیک خوشمزه است."
وقتی برای اولین بار آن را می بینید، شگفت انگیز به نظر می رسد.
روی آن با خامه ای خوش طعم پوشیده شده است و بوی شیرین و خوش آن تمام اتاق را پر می کند و دهانتان آب میافتد.
ولی اگر مدتی بگذرد، نظرتان راجع به کیک عوض می شود.
اگر بعد از گذشت چندین ساعت کیک را نگاه کنید، متوجه می شوید خامه در حال آب شدن است. بوی خوش از بین می رود و کیک خشک می شود.
دیگر مثل قبل تحسین برانگیز و تاثیرگذار نیست. دیگر مثل ساع
فواید شگفت آور عسل
خواص عسل چیست؟ عسل برای چه بیماری‌هایی کاربرد دارد؟
عسل یکی از محبوب‌ترین مواد غذایی در آشپزی و همچنین به عنوان دارویی تسکین دهنده برای خیلی از بیماری ها بوده است. در گذشته بزرگان ما از فواید عسل به خوبی اطلاع داشته اند.ادامه مطلب فواید شگفت آور عسل ادامه مطلب ...
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
تفریح و سرگرمی؛ هر مناسبت یک پیامک(معرفی اجمالی سایت تفریح و سرگرمی)قطعا دوست دارید با فرا رسیدن هر مناسبتی برای دوستان، خانواده و مخاطب خاص خودتان یک متن یا پیام زیبا ارسال کنید ولی متن مناسبی پیدا نمی کنید یا وقت زیادی را برای جستجو در وب هدر می دهید! … به شما بانک جامع پیامک و متن مناسبتی خودمان را پیشنهاد می دهیم.بخش های فعال سایت ما:پیامک ها
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
ورود به سایت تفریح و سرگرمی
پیا
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک

اگر فکر می کنید بالی بهشت اندونزی است پس به جزایز نوسا سفر نکرده اید. نوسا مجموعه الجزایر کوچکی هستند که بهشتی در اندونزی می باشد . نوسا لمبونگان و نوسا پنیدا از مهم ترین و زیباترین این جزایر هستند.نوسا پنیدا جزیره ای در جنوب شرقی بالی است که در مجاورت نوسا لمبونگان قرار دارد.این جزایر هنوز آنچنان رونقی ندارند ولی زیبایی و بکر بودن آن ها توجه خیلی از گردشگران و توریست ها را به خود جلب کرده است.
نوسا پنیدا بزرگترین از مجموعه جزایر نوسا می باش
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
فواید بسیار مهم گردو در روایات معصومین و طب اسلامی
گردو فواید فراوانی برای سلامتی دارد و به خاطر وجود امگا 3 فراوان در آن و شباهتش به مغز آن را به نام غذای مغز می شناسند.در روایات اسلامی از گردو به عنوان غذای مکمل و رفع کننده زیانهای احتمالی برخی مواد غذایی یاد شده است.
در این بخش از سلامت نمناک به خواص گردو از نظراطباء سنتی و کلام معصومین می پردازیم.
کلام معصومین درباره خواص و فواید گردو
گردو فواید زیادی دارد که این فواید در روایات معصوم
یه اشتباهی هست که بین انسان ها باب شده که میگن اگه کار خوب بکنیم میریم بهشت پیش حوریان و شراب و باغ و فلان بله البته درسته ولی اینکه بیایم نعمت های بهشتی را فقط اینارو بدونیم ذهنیت اشتباهیه چرا که تو قرآن آمده بالاترین نعمت بهشت لقاء و دیدار اوست یعنی ملاقات خداوند بزرگ و آفریننده هر چیزی که میبینی و تصور میکنی به نظرت چه چیزی میتونه بزرگ تر باشه که آفریننده جهان رو ببینی واقعا شگفت انگیزه نه؟ و اینکه خود ما متاسفانه با درک کردن این موضوع باز
12 عنوان منابع‌نهمین‌دوره‌جشنواره‌کتابخوانی‌رضوی‌به‌شرح‌زیر‌است:  
1
کودک
)متولدین 1390 تا
)1394
کبوترها و آهوها
سید احمد
میرزاده
به نشر شعر
2
فاطمه و فاطمه:
سالماهلل علیهما شباهتهای حضرت معصومه با حضرت زهرا
محمد
مهاجرانی
زائر شعر
3 امام رضا
زهرا عبدی جمکران داستان علیهالسالم
4 هشت قصه از امام جواد
حسین علیهالسالم
فتاحی
قدیانی داستان
5
نوجوان
)متولدین 1381 تا
)1385
راز آن بوی شگفت؛
فریبا کلهر به نشر داستان علیهالسالم داستانی بر اساس زندگی اما
فیلم «جوکر» در هفته نخست اکران در آمریکا و گیشه بین‌الملل، فراتر از انتظارها عمل کرد و موفق به فروش چشمگیر ۲۳۴ میلیون دلاری در گیشه جهانی سینما شد.
به نقل از هالیود ریپورتر، فیلم «جوکر» به کارگردانی «تاد فیلیپس» سرانجام با درجه سنی (ویژه مخاطبان بالای ۱۷ سال=R) همزمان در سینماهای آمریکا و سایر نقاط جهان اکران خود را آغاز کرد و توانست ۹۳.۵ میلیون دلار در ۴۳۷۴ سالن سینمای آمریکا و ۱۴۰.۵ میلیون دلار نیز در ۷۰ کشور دیگر جهان بفروشد. 
این فیلم به
تفریح و سرگرمی؛ هر مناسبت یک پیامک(معرفی اجمالی سایت تفریح و سرگرمی)قطعا دوست دارید با فرا رسیدن هر مناسبتی برای دوستان، خانواده و مخاطب خاص خودتان یک متن یا پیام زیبا ارسال کنید ولی متن مناسبی پیدا نمی کنید یا وقت زیادی را برای جستجو در وب هدر می دهید! … به شما بانک جامع پیامک و متن مناسبتی خودمان را پیشنهاد می دهیم.بخش های فعال سایت ما:پیامک ها
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
پیا
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
پیا
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
پیا
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
پیا
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
پیا
دلنوشته ها
جملات حکیمانه
عکس نوشته ها
تفریحات سالم
خواص خوراکیها
پیا
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
سه ماسک شگفت انگیر برای درمان جوش صورت ۲۰۱۹
سه ماسک شگفت انگیر برای درمان جوش صورت ۲۰۱۹
یکی از مهمترین مسائلی که همه ما با آن سر و کار داشته ایم جوش صورت هست . جوش صورت در سنین مختلف روی پوست های مختلف مشاهده میشود و همیشه هم یا مساله ناراحت کننده بوده که ما را مجبور به جستجو برای راه هایی برای درمان و از بین بردن سریعتر جوشها و جای جوش از روی پوستمان کرده است .
همه ما راه های مختلفی را برای درمان جوش های پوست صورتمان امتحان کرده ایم . و اما ای
“یلدای شگفت انگیز دیجی کالا” یک کمپین بزرگ است که تخفیف های خیلی خوبی رو به مدت دو روز روی کالاهای مختلف میذاره.“یلدای شگفت انگیز” امسال ساعت ۱۲شب ۲۸ام آذر ماه شروع میشه و این فرصت خیلی خوبی برای خرید کالاست . هزاران کالا از جمله لپ‌تاپ، موبایل، تلویزیون، کیف و کفش، عطر ساعت، هدفون …
نوشته یلدای دیجی کالا ۹۸ و بهترین کالاهایی که باید در این کمپین خرید کنید اولین بار در وبمسترفا. پدیدار شد.
یلدای دیجی کالا ۹۸ و بهترین کالاهایی که باید در ا
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.
خانم ها بیشترین متقاضی لنزهای رنگی می باشند. لنزهای چشمی کاربرد زیبایی و یا طبی دارند.
ادامه مطلب
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
کلمبوس شاید برای مخاطب عام ساخته نشده باشد. اما اگر از مخاطبین فیلم باشید قطعا فیلمی است که مدت ها در ذهن شما ماندگار میشود. کلمبوس اولین فیلم کوگونادا است. هلی لو ریچاردسون که او را قبلا در یک نقش فرعی در فیلم the edge of seventeen دیدیم، اینجا در نقش اصلی، درخشان و پر رنگ میبینیم. به اختمال زیاد در همان دقایق اول فیلم متوجه اتمسفر متفاوت فیلم میشوید. دقایق اولی که بجای کمی پر انرژی بودن و یکسری دیالوگ برای معرفی کاراکتر ها قبل از شروع روایت داستان خی
تراس های شگفت انگیز
به منظور ایجاد بهترین شرایط برای یک خاک فقیر، حفاظت از منابع آبی و همچنین استفاده از زمین های کوهستانی، کشاورزی در تراس های شگفت انگیز توسط فرهنگ های مختلف در سراسر جهان گسترش یافته است. وجود نیروی کار بسیار باعث شد تا تراس ها بتوانند با حمایت از نیازهای گیاهی به رشد و پرورش محصولات کشاورزی، دام و طیور و … بپردازند. این تراس ها باعث شد تا از فرسایش خاک جلوگیری شده و همچنین باران و آب های روان را بتواند حفظ نمود در غیر این
شما رو با Raspberry Pi 4 رزبری پای 4 که نسل جدیدکامپیوترهای تک بردی کوچک شرکت انگلیسی Raspberry Pi است،آشنا کنیم. برسی های انجام شده بر روی  Raspberry Pi 4 نشان می‌دهد. که پس از معرفی Raspberry Pi 2 که با تغییراتی اساسی در مقایسه با نسل قبلی خود همراه بود. این دومین مرتبه‌ای است که بنیاد توسعه‌دهنده این کامپیوترهای کوچک، یک مدل جدید را به میزان زیادی در مقایسه با قبل ارتقا داده است.
علاوه بر  ارتقا چشمگیر این محصول زمان انتشار آن نیز کاربران را شگفت زده کرد. Raspberry Pi 4
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
ﺍﺯ ﺍﻓﻼﻃﻮﻥ ﺮﺳﺪﻧﺪ: «ﺷﻔﺖﺍﻧﺰﺗﺮﻦ ﺭﻓﺘﺎﺭ ﺍﻧﺴﺎﻥ ﺴﺖ؟»ﺎﺳﺦ ﺩﺍﺩ: «ﺍﺯ ﻮﺩ ﺧﺴﺘﻪ ﻣ‌ﺷﻮﺩ، ﺑﺮﺍ ﺑﺰﺭ ﺷﺪﻥ ﻋﺠﻠﻪ ﻣ‌ﻨﺪ ﻭ ﺳﺲ ﺩﻟﺘﻨ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﻮﺩ ﺧﻮﺩ ﻣ‌ﺷﻮﺩ! ﺍﺑﺘﺪﺍ ﺑﺮﺍ ﺴﺐ ﻣﺎﻝ ﻭ ﺛﺮﻭﺕ ﺍﺯ ﺳﻼﻣﺘ ﺧﻮﺩ ﻣﺎﻪ ﻣ‌ﺬﺍﺭﺩ، ﺳﺲ ﺑﺮﺍ ﺑﺎﺯﺲ‌ﺮﻓﺘﻦ ﺳﻼﻣﺘ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺭﻓﺘﻪ، ﻮﻝ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺧﺮﺝ ﻣ‌ﻨﺪ.

ادامه مطلب
بوسیله گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، پتر وول لبن (Peter Wohlleben) تجربه سال ها فقره جنگلبانی را با مقالات و کتاب های دانشمندان زیست شناس و شوک شناس در حزن آمیخته و کتاب عمر رازآمیز درختان را نوشته است. این کتاب در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در لیست تاریخچه های پرفروش آلمان استراحت داشته و تاکنون به ۲۵ زبان ترجمه شده است.  نویسنده درون این کتاب، زندگی درختان را به عنوان موجوداتی زنده به تمثال کشیده است که متشابه باقی موجودات با یکدیگر ارتباط برقرار می کنن
عسل و خرما
تر کیبی است که فواید حیرت آوری برای سلامتی شما دارد. پس در این مقاله با
رویال همراه باشید تا از خواص خرما و عسل برای سلامتی تان باخبر شوید.
خرما
میوه‌ای منحصر به فرد است که از خاورمیانه به سایر نقاط جهان گسترش یافت.
خرما یکی از گونه‌های خانواده‌ی نخل است که امروزه، طعم شیرین میوه‌ی آن به
طور گسترده در سراسر جهان محبوبیت دارد. این میوه فواید زیادی برای
بدن‌مان دارد؛ طعم شیرین خرما کمک‌مان می‌کند قدرت و انرژی از دست
رفته‌ی‌م

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها